Braker MediaBraker Media
REC00:00:00:00

Jouw verhaal,
onze lens.

4K 25P
Over ons
Bas Braker filmt een trouwjurk in de tuin
Bas aan het werk

Het begon met een compactcamera op vakantie. Wat een hobby was, werd een passie die nooit meer wegging.

Ik ben Bas Braker. Al jong besloot ik voor die passie te gaan. Van foto’s maken kwam ik bij film terecht, omdat bewegend beeld een verhaal net dat beetje extra geeft: de blik, de lach, het geluid van het moment.

Met Braker Media leg ik dat vast voor stellen op hun trouwdag en voor bedrijven die hun verhaal willen vertellen. Onopvallend aanwezig, met oog voor de kleine momenten die je anders mist. En elke dag leer ik nog bij.

Bas BrakerBraker Media, Hengelo
HengeloOnze thuisbasis. Binnen 20 km geen reiskosten.
48 uurDan heb je de sneak preview van jullie trouwfilm.
4KHaarscherpe beelden, met montage en kleurcorrectie.
Diensten

Wat we doen

Bruidspaar ligt op een vlonderpad, van bovenaf gefilmd met een drone
Bruidsparen 2027

Trouwen
in 2027?

Leg jullie datum op tijd vast. Stuur Bas een mail met jullie datum en locatie.

Mail over jullie datum
Werkwijze

Zo werkt het

00:01

Kennismaken

We bespreken jullie wensen en de planning van de dag.

00:02

De grote dag

We leggen jullie verhaal onopvallend en met oog voor detail vast.

00:03

Sneak preview

Binnen 48 uur een eerste voorproefje van jullie film.

00:04

Jullie film

Een professionele highlight film om altijd terug te kijken.

Trouwfilms vanaf €999

Bekijk alle tarieven
Portfolio

Ons werk

We hebben allemaal een passie. Dit is de mijne. Ik besloot al jong ervoor te gaan, en elke dag leer ik nog bij.

Iris en Nick, highlight film00:41
Evenementen

Events

Van feestavond tot opening: ik leg de sfeer van jullie event vast, van dronebeeld tot dansvloer.

Café Eijsink, aftermovie02:35
Café Eijsink, reel00:37
Kasteel, dronebeelden00:21

Meer op Instagram

@_braker_media_
Tarieven

Tarieven

Trouwvideografie, fotografie en video. Jullie verhaal, vastgelegd voor altijd.

Bruidspaar in een zonnig park
Trouwvideografie

Trouwfilms

Compleet

Highlight film + teaser

Gehele dag aanwezig

vanaf€1.199
  • Professionele highlight film
  • Inclusief teaser
  • Sneak preview binnen 48 uur
Basis

Highlight film

Aanwezig tot en met de avondmaaltijd

vanaf€999
  • Professionele highlight film
  • Sneak preview binnen 48 uur
  • Avondfeest tot 22:00 uur erbij: + €199

Uitbreidingen

Trouw videoboekDigitaal videoboek van jullie trouwdag€150
360° registratieTerug te kijken met een VR-bril of je telefoon€250
Same day editKorte edit om te delen met de avondgasten€350
Volledige ceremonieComplete opname met basismontage€399,99
Gepersonaliseerde USBTrouwfilm op USB in een houten bewaardoos€99,99
Social media pakketVijf professionele reels uit de trouwfilm€199
Extra content creatorEen tweede cameraman of content creatorvanaf €499

Altijd inbegrepen: sneak preview binnen 48 uur en gratis reiskosten binnen 20 km van Hengelo. Daarna €0,35 per kilometer.

Foto en video

Foto en video

Fotoshoot op locatie

vanaf €145
  • Bewerkt in hoge resolutie
  • Online galerij om favorieten te kiezen
  • Afdrukken bestellen vanaf €35
  • Vastgoedfotografie vanaf €120
  • Luxe shoot van 120 minuten met lunch vanaf €195

Fotoshoot in de studio

vanaf €199
  • Alle foto’s in hoge resolutie
  • Online galerij om favorieten te kiezen
  • Verschillende achtergronden en lichtopstellingen
  • Luxe shoot van 75 minuten met lunch vanaf €275

Evenementenregistratie

vanaf €799
  • Montage en kleurcorrectie
  • Video in 4K
  • Rechtenvrije achtergrondmuziek
  • Drone: €150
  • Multicam en livestream op aanvraag
Contact

Laten we praten

Iedereen heeft eigen kwaliteiten, maar soms mis je de ervaring voor de volgende stap. Dat hoeft ook niet. Ik sta open voor een nieuwe uitdaging.

Instagram
Bruidspaar wandelt door het park
Offerte

Op maat

Wil je een fotoshoot of video-opname voor je bedrijf, evenement of project? Geef je wensen door, dan nemen we zo snel mogelijk contact op.

Camera op een gimbal in een trouwzaal
Fotografie
  • Portret- en bedrijfsfotografie
  • Evenementen
  • Productfotografie
  • Familie- en groepsfoto’s
Videoproducties
  • Bedrijfsvideo’s
  • Evenementenregistratie
  • Social media content
  • Maatwerk: we denken mee met je idee
00:01

Formulier invullen

Laat je gegevens en wensen achter.

00:02

We nemen contact op

We bespreken samen de mogelijkheden.

00:03

Offerte op maat

Je ontvangt een vrijblijvende offerte.

Aanvraagformulier

Vertel wat je zoekt

Privacy

Privacy­verklaring

Wat ik met je gegevens doe, in gewone taal.

Voorwaarden

Algemene voorwaarden

De afspraken die gelden als je Braker Media boekt.